"БТІ Онлайн" Львів.

Ми пропонуємо:

вигідну ціну

стислі терміни виконання замовлення

виїзд інженера у зручний для вас час, 7 днів на тиждень

відсутність черг

повну оплату після отримання документів на руки

тел.: 095 51-83-094

Отримати послуги БТІ у Львові за декілька днів - це не мрія, а реальність!

Бюро технической инвентаризации Онлайн в Днепропетровске работает только на отличный конечный результат!

Якщо ви втомилися чекати чергу, набридло ходити із кабінетна в кабінет, щоб отримати паспорт технічної інвентаризації власного майна, для вас створений сайт Онлайн БТІ у Львові. З нами ви без перепон отримаєте необхідну документацію, оминувши бюрократичне очікування власної черги. Компанія БТІ Онлайн надає клієнтам великий вибір послуг пов’язанних з операціями над нерухомістю. Оформити технічний паспорт на квартиру чи будинок достатньо просто. Зайдіть на сайт Онлайн БТІ Львів, заповніть заявку або зателефонуйте по вказаному телефону менеджеру, який прийме запит та узгодить час прибуття інженера на об’єкт для замірів. Після зняття замірів площі нерухомості, клієнт отримає техпаспорт через декілька днів, а кур’єр доставить документацію заявнику в будь-який куточок міста.

 

dnepr

 

Чому потрібно замовляти послуги в БТІ Онлайн?
Компанія Онлайн Бюро Технічної Інвентаризації у Львові – одна з провідних організацій даної галузі нерухомості. На нашому шляху немає перешкод. Ми вирішуємо будь-які завдання, створюємо технічні паспорти для різних видів нерухомого майна, проводимо експертну оцінку нерухомості, а також надаємо юридичні послуги. Ми гарантуємо чесність та порядність співробітників, які допоможуть вирішити клієнтські завдання. Інженери виїжджають по будь-якій адресі в місті Львів. Професійна команда юристів та нотаріусів допоможе знайти відповіді на складні законодавчі питання, та підкаже найкращий шлях вирішення суперечливих справ за мінімальні витрати клієнта. Лояльна цінова політика компанії не вдарить по кишені. Всі замовлення завжди виконуються вчасно, бо ми розуміємо наскільки важлива роль часу для замовників. Пунктуальність, прозорість та чесність – девіз БТІ Онлайн. Обираючи нас, ви отримуєте високі стандарти обслуговування за помірною ціною.

Звертаючись до нас ви отримаєте відповіді на всі питання та вирішите будь-яку задачу за короткий термін.

тел.: 095 51-83-094

Або залиште заявку Online.

Нам довіряють:

[metaslider id=1216]

Відгуки наших кліентів:

Олена

Переоформлювала документи на квартиру у Львові, юрист сказав, що потрібен новий технічний паспорт на нерухомість. Часу було мало, я зайшла в Інтернет і знайшла цей сайт. Менеджер прийняла в мене запит, и через пару годин інженер вже був в квартирі. Через два дні, як і домовлялися, отримала паспорт. Дякую за неймовірну швидкість!

Володимр

Обдзвонив усі контори Львова, ніхто не хоче приймати запит на створення технічного паспорта на гараж, бо він знаходиться далеко у гаражному комплексі. Я майже втратив надію, але випадково натрапив на цю компанію. Без перешкод прийняли запит, зробили всі необхідні заміри, ще й ціна мене приємно вразила.

Віктор

Потрібно було зробити замір земельної ділянки біля приватного будинку та виготовити технічній паспорт на двоповерховий будинок. Робіт багато, ми звернулись до БТІ Онлайн у Львові. Ми не пожалкували про свій вибір, так як всі роботі були виконані вчасно та з комфортом для нашої сім’ї. Тепер будемо звертатися тільки в цю компанію.

Адреса офісу:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *